WAŻNE INFORMACJE
  Przypominamy że wyliczoną w deklaracji opłatę za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych właściciel nieruchomości uiszcza bez wezwania raz w miesiącu w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu , którego dotyczy obowiązek ponoszenia opłaty.

GMINA W OBIEKTYWIE

Razem bezpieczniej

razem bezpieczniej

PRAWO

 

bannery120x60

Money.pl - Kliknij po więcej
Porady prawne
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj akty prawne
Status dokumentu:
Wydawnictwo:
Rok          Numer      Pozycja
   
Szukaj w tytule:

Artyści do szopek i stroików

411x0 konkursbn2016-2-gimiii-klaudia-dzirbaGminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Krynice zachęcają mieszkańców do ujawnienia swoich talentów artystycznych. Można je pokazać wykonując bożonarodzeniowe szopki i stroiki, i zgłaszając je do dorocznego przeglądu, a być może także pokazać w powiecie tomaszowskim.

Etap gminny jest planowany na połowę grudnia, ale przedszkolaki, dzieci i młodzież gimnazjalna mogą już teraz zabierać się do pracy. Mogą przedstawić propozycje indywidualne albo grupowe, które będą oceniane w czterech grupach wiekowych, oddzielnie w kategorii szopek i stroików.

Gminne placówki oświatowe powinny jak najszybciej zorganizować eliminacje szkolne i do 13 grudnia przesłać wybrane propozycje do organizatorów. Każda szkoła lub przedszkole może zgłosić maksymalnie 5 prac w każdej grupie wiekowej. Wszystkie należy dostarczyć do siedziby biblioteki w Krynicach, a najlepsze będą reprezentować Gminę Krynice w przeglądzie powiatowym, który organizuje Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Lubelskim.

Szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać telefonicznie pod numerami: 84 663 02 65 lub 663 01 07, a pełny regulamin jest dostępny na profilu biblioteki na Facebook'u.

LogoGminy

SMSKRYNICE

bip

obywatel

Pogoda

Stacja meteo umieszczona jest na budynku Urzędu Gminy Krynice

Weather Underground PWS IKRYNICE4

ODPADY KOMUNALNE

POLECAMY:

Dzieje Miejscowości

Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj urzędy
US   ZUS   KRUS   Sąd  
Jesteś w
Joomla template by ByJoomla.com