WAŻNE INFORMACJE
  Przypominamy że wyliczoną w deklaracji opłatę za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych właściciel nieruchomości uiszcza bez wezwania raz w miesiącu w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu , którego dotyczy obowiązek ponoszenia opłaty.

GMINA W OBIEKTYWIE

Razem bezpieczniej

razem bezpieczniej

PRAWO

 

bannery120x60

Money.pl - Kliknij po więcej
Porady prawne
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj akty prawne
Status dokumentu:
Wydawnictwo:
Rok          Numer      Pozycja
   
Szukaj w tytule:

Artyści do szopek i stroików

411x0 konkursbn2016-2-gimiii-klaudia-dzirbaGminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Krynice zachęcają mieszkańców do ujawnienia swoich talentów artystycznych. Można je pokazać wykonując bożonarodzeniowe szopki i stroiki, i zgłaszając je do dorocznego przeglądu, a być może także pokazać w powiecie tomaszowskim.

Etap gminny jest planowany na połowę grudnia, ale przedszkolaki, dzieci i młodzież gimnazjalna mogą już teraz zabierać się do pracy. Mogą przedstawić propozycje indywidualne albo grupowe, które będą oceniane w czterech grupach wiekowych, oddzielnie w kategorii szopek i stroików.

Gminne placówki oświatowe powinny jak najszybciej zorganizować eliminacje szkolne i do 13 grudnia przesłać wybrane propozycje do organizatorów. Każda szkoła lub przedszkole może zgłosić maksymalnie 5 prac w każdej grupie wiekowej. Wszystkie należy dostarczyć do siedziby biblioteki w Krynicach, a najlepsze będą reprezentować Gminę Krynice w przeglądzie powiatowym, który organizuje Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Lubelskim.

Szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać telefonicznie pod numerami: 84 663 02 65 lub 663 01 07, a pełny regulamin jest dostępny na profilu biblioteki na Facebook'u.

LogoGminy

SMSKRYNICE

bip

obywatel

Pogoda

Stacja meteo umieszczona jest na budynku Urzędu Gminy Krynice

Weather Underground PWS IKRYNICE4

album 0001

ODPADY KOMUNALNE

POLECAMY:

Dzieje Miejscowości

Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj urzędy
US   ZUS   KRUS   Sąd  
Jesteś w
Joomla template by ByJoomla.com