WAŻNE INFORMACJE
  Przypominamy że wyliczoną w deklaracji opłatę za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych właściciel nieruchomości uiszcza bez wezwania raz w miesiącu w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu , którego dotyczy obowiązek ponoszenia opłaty.

GMINA W OBIEKTYWIE

Razem bezpieczniej

razem bezpieczniej

PRAWO

 

bannery120x60

Money.pl - Kliknij po więcej
Porady prawne
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj akty prawne
Status dokumentu:
Wydawnictwo:
Rok          Numer      Pozycja
   
Szukaj w tytule:

10 lat grania z Mikołajem

600x0 mikolajkowy-turniej-pn2017-1 15 drużyn z 7 szkół powiatu tomaszowskiego wzięło udział w jubileuszowym, bo organizowanym po raz dziesiąty, Mikołajkowym Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Krynice. Rywalizacja około 150 piłkarek i piłkarzy po raz pierwszy trwała dwa dni, a zakończyła się w środę 6 grudnia.W poprzednich edycjach mecze rozgrywali tylko gimnazjaliści, ale w tym roku, z okazji jubileuszu, organizatorzy zaprosili także młodszych uczestników.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, ponieważ w większości ekip występowali zawodnicy, którzy na co dzień trenują w klubach. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, zdobywając dwa pierwsze miejsca, jedno drugie i jedno czwarte - relacjonują organizatorzy imprezy ze Szkoły Podstawowej w Krynicach. W kategorii chłopców z klas IV - VI zwyciężyli gospodarze z Krynic, którzy wygrali wszystkie mecze, pokonując rywali w kolejnych spotkaniach 4:0, 4:0 i 3:1. Na drugiej pozycji uplasowały się Tyszowce, a na kolejnych - Bełżec i Sabaudia z gminy Tomaszów Lubelski.

W rywalizacji dziewcząt najlepsze okazały się piłkarki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Tomaszowie Lubelskim, drugie miejsce zajął Bełżec, trzecie - Majdan Sopocki z gminy Susiec, a czwartą wywalczyła SP Krynice. W starszej grupie, w której rywalizowały drużyny, złożone z uczniów klas siódmych podstawówek i gimnazjaliści, turniej wygrała Szkoła Podstawowa nr 1 w Tomaszowie, a na drugiej pozycji zawody ukończyły Krynice, które uległy tylko zwycięzcom. Za nimi uplasowały się Tyszowce i Sabaudia. Zawody dziewcząt wygrały Krynice, a kolejne miejsca zajęły Tyszowce i Sabaudia. Wszystkie ekipy otrzymały puchary, które wręczał m.in. wójt gminy Krynice Janusz Bałabuch, opiekunowie drużyn odebrali upominki, a podsumowaniu turnieju towarzyszył występ cheerliderek z klasy piątej SP w Krynicach. Organizatorzy zawodów oceniają, że turniej w formule rozszerzonej o młodszych uczestników, sprawdził się, dlatego w kolejnych latach chcieliby kontynuować ten pomysł.

Więcej zdjęć na ias24.eu

LogoGminy

bip

obywatel

Pogoda

Stacja meteo umieszczona jest na budynku Urzędu Gminy Krynice

Weather Underground PWS IKRYNICE4

ODPADY KOMUNALNE

POLECAMY:

Dzieje Miejscowości

Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj urzędy
US   ZUS   KRUS   Sąd  
Jesteś w
Joomla template by ByJoomla.com