WAŻNE INFORMACJE
  Przypominamy że wyliczoną w deklaracji opłatę za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych właściciel nieruchomości uiszcza bez wezwania raz w miesiącu w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu , którego dotyczy obowiązek ponoszenia opłaty.

GMINA W OBIEKTYWIE

Razem bezpieczniej

razem bezpieczniej

PRAWO

 

bannery120x60

Money.pl - Kliknij po więcej
Porady prawne
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj akty prawne
Status dokumentu:
Wydawnictwo:
Rok          Numer      Pozycja
   
Szukaj w tytule:

10 lat grania z Mikołajem

600x0 mikolajkowy-turniej-pn2017-1 15 drużyn z 7 szkół powiatu tomaszowskiego wzięło udział w jubileuszowym, bo organizowanym po raz dziesiąty, Mikołajkowym Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Krynice. Rywalizacja około 150 piłkarek i piłkarzy po raz pierwszy trwała dwa dni, a zakończyła się w środę 6 grudnia.W poprzednich edycjach mecze rozgrywali tylko gimnazjaliści, ale w tym roku, z okazji jubileuszu, organizatorzy zaprosili także młodszych uczestników.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, ponieważ w większości ekip występowali zawodnicy, którzy na co dzień trenują w klubach. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, zdobywając dwa pierwsze miejsca, jedno drugie i jedno czwarte - relacjonują organizatorzy imprezy ze Szkoły Podstawowej w Krynicach. W kategorii chłopców z klas IV - VI zwyciężyli gospodarze z Krynic, którzy wygrali wszystkie mecze, pokonując rywali w kolejnych spotkaniach 4:0, 4:0 i 3:1. Na drugiej pozycji uplasowały się Tyszowce, a na kolejnych - Bełżec i Sabaudia z gminy Tomaszów Lubelski.

W rywalizacji dziewcząt najlepsze okazały się piłkarki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Tomaszowie Lubelskim, drugie miejsce zajął Bełżec, trzecie - Majdan Sopocki z gminy Susiec, a czwartą wywalczyła SP Krynice. W starszej grupie, w której rywalizowały drużyny, złożone z uczniów klas siódmych podstawówek i gimnazjaliści, turniej wygrała Szkoła Podstawowa nr 1 w Tomaszowie, a na drugiej pozycji zawody ukończyły Krynice, które uległy tylko zwycięzcom. Za nimi uplasowały się Tyszowce i Sabaudia. Zawody dziewcząt wygrały Krynice, a kolejne miejsca zajęły Tyszowce i Sabaudia. Wszystkie ekipy otrzymały puchary, które wręczał m.in. wójt gminy Krynice Janusz Bałabuch, opiekunowie drużyn odebrali upominki, a podsumowaniu turnieju towarzyszył występ cheerliderek z klasy piątej SP w Krynicach. Organizatorzy zawodów oceniają, że turniej w formule rozszerzonej o młodszych uczestników, sprawdził się, dlatego w kolejnych latach chcieliby kontynuować ten pomysł.

Więcej zdjęć na ias24.eu

LogoGminy

SMSKRYNICE

bip

obywatel

Pogoda

Stacja meteo umieszczona jest na budynku Urzędu Gminy Krynice

Weather Underground PWS IKRYNICE4

album 0001

ODPADY KOMUNALNE

POLECAMY:

Dzieje Miejscowości

Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj urzędy
US   ZUS   KRUS   Sąd  
Jesteś w
Joomla template by ByJoomla.com