WAŻNE INFORMACJE
  Przypominamy że wyliczoną w deklaracji opłatę za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych właściciel nieruchomości uiszcza bez wezwania raz w miesiącu w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu , którego dotyczy obowiązek ponoszenia opłaty.

GMINA W OBIEKTYWIE

Razem bezpieczniej

razem bezpieczniej

PRAWO

 

bannery120x60

Money.pl - Kliknij po więcej
Porady prawne
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj akty prawne
Status dokumentu:
Wydawnictwo:
Rok          Numer      Pozycja
   
Szukaj w tytule:

Nominacje za szopki i stroiki

411x0 konkurs-bn2017-1 1

Sześć bożonarodzeniowych szopek i 27 stroików ocenili jurorzy tegorocznego konkursu świątecznego, organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną Gminy Krynice. Wszystkie można oglądać do najbliższego wtorku na wystawie, a 19 najlepszych będzie reprezentować gminę w konkursie powiatowym.

 

utorami nominowanych prac są: Jaśmina Oryszczak, Julia Szum, Oliwia Szum, Gabrysia Łopuszyńska, Julia Kurzyńska, Zuzanna Piwko, Dawid Szykuła, Marcin Rarot, Patryk Szykuła, Martyna Luciak, Zuzanna Kołodziej, Oliwia Szykuła, Aleksandra Gałka, Dominika Solak, Kacper Perdun, Przemysław Huzar i Aleksandra Rarot ze szkoły w Krynicach oraz Julia Machlarz i Amelia Wróblewska z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Hucie Dzierążyńskiej. Młodzi plastycy pracowali nad konkursowymi propozycjami pod kierunkiem opiekunów - Jadwigi Cieślińskiej, Beaty Szum, Beaty Legieć i Aliny Wiśniewskiej.

Oceniając prace zgłoszone na tegoroczny konkurs członkowie komisji uznali, że poziom był bardzo wyrównany, dlatego w kilku kategoriach wiekowych przyznali równorzędne nagrody.

 

 

Spośród najmłodszych autorów z oddziałów przedszkolnych jurorzy przyznali pierwszą nagrodę za szopkę Jaśminie Oryszczak, natomiast w konkursie stroików dwa pierwsze miejsca zajęły Julia Szum i Oliwia Szum, a drugie - Judyta Oryszczak i Alan Kołodziej. W kategorii uczniów klas I - III jedyną nagrodę za szopkę jurorzy przyznali Gabrysi Łopuszyńskiej, a za stroiki nagrodzili kolejno - Julię Kurzyńską, Dawida Szykułę i Zuzannę Piwko. W kolejnej grupie autorów z klas IV - VI dwa pierwsze miejsca w konkursie szopek zdobyli Marcin Rarot i Patryk Szykuła, natomiast nagrody za stroiki odbiorą Martyna Luciak, Julia Machlarz i Zuzanna Kołodziej. Wśród najstarszych uczestników konkursu z klas siódmych podstawówek i gimnazjalistów pierwsza nagroda za szopkę trafi do Oliwii Szykuły, a druga do Aleksandry Gałki. Za stroiki jurorzy przyznali dwa pierwsze i dwa drugie miejsca oraz jedno trzecie. Najwyższe oceny zebrały propozycje Kacpra Perduna i Dominiki Solak, drugie nagrody otrzymają Przemysław Huzar i Aleksandra Rarot, natomiast na trzecią zasłużyła Amelia Wróblewska.

Podsumowanie konkursu odbędzie się w czwartek 21 grudnia, a pokonkursową wystawę bożonarodzeniową w Krynicach można oglądać do 19 grudnia. Potem nominowane prace pojadą do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Lubelskim, która organizuje etap powiatowy, natomiast autorzy pozostałych szopek i stroików będą je mogli zabrać do domów.

LogoGminy

SMSKRYNICE

bip

obywatel

Pogoda

Stacja meteo umieszczona jest na budynku Urzędu Gminy Krynice

Weather Underground PWS IKRYNICE4

album 0001

ODPADY KOMUNALNE

POLECAMY:

Dzieje Miejscowości

Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj urzędy
US   ZUS   KRUS   Sąd  
Jesteś w
Joomla template by ByJoomla.com