WAŻNE INFORMACJE
  Przypominamy że wyliczoną w deklaracji opłatę za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych właściciel nieruchomości uiszcza bez wezwania raz w miesiącu w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu , którego dotyczy obowiązek ponoszenia opłaty.

GMINA W OBIEKTYWIE

Razem bezpieczniej

razem bezpieczniej

PRAWO

 

bannery120x60

Money.pl - Kliknij po więcej
Porady prawne
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj akty prawne
Status dokumentu:
Wydawnictwo:
Rok          Numer      Pozycja
   
Szukaj w tytule:

W zadumie nad przeszłością

411x0 bitwa-pod-zaborecznem2016-c-pomnikWierszem, prozą, fotografią i rysunkiem młodzi ludzie z powiatu tomaszowskiego opowiedzieli historię nieznanych miejsc w swojej okolicy. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjaliści z 10 miejscowości zgłosili swoje propozycje w tegorocznym Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym "To Twoja i moja historia...".

Jury powołane przez organizatorów ze Szkoły Podstawowej w Krynicach właśnie ogłosiło wyniki, a uroczyste podsumowanie odbędzie się 2 lutego podczas obchodów święta patrona szkoły, czyli Batalionów Chłopskich.

Trzecia edycja konkursu odbywała się pod hasłem "W zadumie nad samotną mogiłą - nieznane miejsca pamięci w mojej okolicy", a zadaniem uczestników było przygotowanie na ten temat prac literackich, plastycznych lub fotograficznych. Wiersze, opowiadania, wywiady, fotografie, prace malarskie i rysunki, zgłosili uczniowie najstarszych klas szkół podstawowych oraz gimnazjaliści z Lubyczy Królewskiej, Łaszczowa, Łaszczówki, Michalowa, Nabroża - Kolonii, Podhorzec, Suśca, Tyszowiec, Rachań i Krynic.

 

 

Spośród uczniów podstawówek za prace fotograficzne nagrodę specjalną otrzyma Aleksandra Rarot z SP Krynice, a kolejne odbiorą - Karol Marczak z Publicznej Szkoły Podstawowej w Łaszczowie, Krystian Kowalski z SP Krynice i Jakub Jacek z SP w Podhorcach. Wyróżnienie jurorzy przyznali Aleksandrze Dubiel z Publicznej Szkoły Podstawowej w Nabrożu-Kolonii, Kacperowi Perdunowi z SP w Krynicach i Darii Piłat z Zespołu Szkół w Michalowie. --- Nagroda specjalna za propozycje literackie trafi do Joanny Nowosad z SP w Tyszowcach, a kolejnymi laureatami są - Mateusz Krawczyk z SP w Łaszczówce, Ewelina Kuśmierczak z SP w Lubyczy Królewskiej i Aleksandra Gałka z SP w Krynicach.

Spośród autorów prac poetyckich jury postanowiło nagrodzić Karolinę Kobielarz z SP w Łaszczówce, zaś za prace plastyczne nagrodę specjalną odbierze Olivia Majerska z ZS w Michalowie, a pozostałe nagrody otrzymają Dominik Suski z SP w Suścu oraz Anna Niedźwiecka i Oliwier Jania z ZS w Michalowie. W tej kategorii członkowie komisji przyznali również dwa wyróżnienia dla uczniów ZS w Michalowie - Wiktorii Czwaniuk i Marco Majerskiego.

Wśród gimnazjalistów fotografów jury wyróżniło dwie osoby - Milenę Czop z SP w Podhorcach i Karolinę Misiak z SP w Łaszczówce.

--- W kategorii literackiej najwyżej oceniło prace Amelii Perz z SP w Lubyczy Królewskiej oraz Sylwii Szeląg i Dominika Rarota z SP w Krynicach.

Przedstawiciele gospodarzy zdobyli także wszystkie nagrody za utwory poetyckie i prace plastyczne. Docenieni młodzi poeci to Kacper Bałabuch i Kinga Całka, natomiast za propozycje plastyczne jury doceniło Bartłomieja Kowalskiego i Kacpra Machlarza. Prace, zgłoszone w tegorocznym Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym "To Twoja i moja historia..." oceniali dyrektor SP w Krynicach Agata Baj oraz nauczycielki języka polskiego, historii i plastyki - Anna Parfin, Alina Perdun i Alina Wiśniewska. 

LogoGminy

SMSKRYNICE

bip

obywatel

Pogoda

Stacja meteo umieszczona jest na budynku Urzędu Gminy Krynice

Weather Underground PWS IKRYNICE4

album 0001

ODPADY KOMUNALNE

POLECAMY:

Dzieje Miejscowości

Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj urzędy
US   ZUS   KRUS   Sąd  
Jesteś w
Joomla template by ByJoomla.com