WAŻNE INFORMACJE
  Przypominamy że wyliczoną w deklaracji opłatę za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych właściciel nieruchomości uiszcza bez wezwania raz w miesiącu w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu , którego dotyczy obowiązek ponoszenia opłaty.

GMINA W OBIEKTYWIE

Razem bezpieczniej

razem bezpieczniej

PRAWO

 

bannery120x60

Money.pl - Kliknij po więcej
Porady prawne
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj akty prawne
Status dokumentu:
Wydawnictwo:
Rok          Numer      Pozycja
   
Szukaj w tytule:

Mistrzowie szachownicy

411x0 szachowa-gp-powiatu-aKamil Cisek zdobył szachowy Puchar Wójta Gminy Krynice. W turnieju, który w ramach Grand Prix Powiatu Tomaszowskiego, odbył się w miniony weekend w miejscowym ośrodku kultury, wystartowało 42 zawodników i zawodniczek, w tym - po raz pierwszy w tej edycji - szachiści z Ukrainy.

 

Drugie miejsce w rywalizacji zajął Paweł Gromek, a trzeci był Kamil Koperwas. Cała trójka uczy się w Szkole Podstawowej nr 2 w Tomaszowie Lubelskim, której reprezentanci nie tylko zajęli całe podium w klasyfikacji ogólnej, ale zajęli także większość czołowych lokat w poszczególnych kategoriach wiekowych.

W najmłodszej grupie szachistów z klas I - III szkół podstawowych najlepiej wypadł Szymon Łagowski z SP 2 w Tomaszowie Lubelskim, drugi był Krystian Kiszka z SP Łabunie, a trzecie miejsce zajął Rafał Bryk z SP 2 w Tomaszowie Lubelskim. Jego szkolne koleżanki - Emilia Sprzęczka i Wiktoria Wojciechowska zajęły dwa pierwsze miejsca wśród dziewcząt, a na trzecim stopniu podium stanęła Monika Mandziuk z SP Majdan Górny.

Spośród uczniów klas IV - VI podstawówek turniej wygrał Paweł Gromek z SP 2 w Tomaszowie Lubelskim, przed szkolnym kolegą Kamilem Koperwasem, a trzeci był Markijan Salo z Rawy Ruskiej. W rywalizacji dziewcząt najlepiej grała Karolina Niedorys z SP 2 w Tomaszowie Lubelskim, która wyprzedziła Martynę Piechnik z SP Podhorce i Sandrę Mandziuk z SP Majdan Górny.

.

Triumfator całego turnieju Kamil Cisek okazał się najlepszy także w kategorii juniorów, wyprzedzając Mateusza Tkaczyka i Bartosza Pomańca z Gimnazjum w Krasnobrodzie.

Oprócz głównego trofeum dla zwycięzcy, wójt gminy Krynice Janusz Bałabuch ufundował puchar dla najlepszego reprezentanta gminy, który odebrał Paweł Jamroż ze Szkoły Podstawowej w Hucie Dzierążyńskiej.

Był to piąty z cyklu dziesięciu turniejów o Grand Prix Powiatu Tomaszowskiego, rozgrywanych raz w miesiącu od września do czerwca. Do klasyfikacji generalnej są zaliczane wyniki z najlepszych 8 zawodów, ale trzeba zagrać w przynajmniej 5. Kolejny turniej odbędzie się pod koniec lutego w Tarnawatce.

LogoGminy

SMSKRYNICE

bip

obywatel

Pogoda

Stacja meteo umieszczona jest na budynku Urzędu Gminy Krynice

Weather Underground PWS IKRYNICE4

album 0001

ODPADY KOMUNALNE

POLECAMY:

Dzieje Miejscowości

Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj urzędy
US   ZUS   KRUS   Sąd  
Jesteś w
Joomla template by ByJoomla.com