WAŻNE INFORMACJE
  Przypominamy że wyliczoną w deklaracji opłatę za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych właściciel nieruchomości uiszcza bez wezwania raz w miesiącu w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu , którego dotyczy obowiązek ponoszenia opłaty.

GMINA W OBIEKTYWIE

Razem bezpieczniej

razem bezpieczniej

PRAWO

 

bannery120x60

Money.pl - Kliknij po więcej
Porady prawne
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj akty prawne
Status dokumentu:
Wydawnictwo:
Rok          Numer      Pozycja
   
Szukaj w tytule:

Walentynki literackie

411x0 randka-z-ksiazka2017-1Biblioteka Publiczna Gminy Krynice zaprasza na drugą "Randkę z książką". Każdy kto odwiedzi placówkę w Dniu Zakochanych może liczyć na szereg atrakcji, w tym takie, które spodobały się uczestnikom pierwszej randki, zorganizowanej przed rokiem.

- Przygotowujemy m.in. zestaw książek o miłości ze specjalnymi zakładkami w kształcie serc. Wszystkie będą zapakowane i losowane wśród naszych gości. Tytułów nie możemy ujawniać, ale zapewniamy, że będą to ciekawe pozycje, wybrane dla czytelników w różnym wieku, w tym nowości wydawnicze - zapowiadają pracownicy biblioteki w Krynicach.

 

Walentynkową atmosferę 14 lutego będzie podkreślać nastrojowa muzyka i odpowiednia scenografia ze "ścianką miłości", na tle której będzie można sobie zrobić okolicznościowe zdjęcie.

Biblioteka w Krynicach szykuje jeszcze kilka innych propozycji, ale pełnej oferty nie ujawnia, by nie popsuć zabawy swoim gościom. Wszystkich czytelników zaprasza do odwiedzenia placówki w środę 14 lutego między 8.00 a 16.00.LogoGminy

SMSKRYNICE

bip

obywatel

Pogoda

Stacja meteo umieszczona jest na budynku Urzędu Gminy Krynice

Weather Underground PWS IKRYNICE4

album 0001

ODPADY KOMUNALNE

POLECAMY:

Dzieje Miejscowości

Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj urzędy
US   ZUS   KRUS   Sąd  
Jesteś w
Joomla template by ByJoomla.com