WAŻNE INFORMACJE
  Przypominamy że wyliczoną w deklaracji opłatę za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych właściciel nieruchomości uiszcza bez wezwania raz w miesiącu w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu , którego dotyczy obowiązek ponoszenia opłaty.

GMINA W OBIEKTYWIE

Razem bezpieczniej

razem bezpieczniej

PRAWO

 

bannery120x60

Money.pl - Kliknij po więcej
Porady prawne
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj akty prawne
Status dokumentu:
Wydawnictwo:
Rok          Numer      Pozycja
   
Szukaj w tytule:

Palmy, pisanki i stroiki z nominacjami

600x0 wielkanocny2018-11 15 wielkanocnych palm, stroików i pisanek, wykonanych przez mieszkańców gminy Krynice weźmie udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym. Podsumowanie etapu gminnego odbyło się we wtorek 27 marca, gdy nagrody i wyróżnienia z rąk wójta Janusza Bałabucha odebrali autorzy ponad 20 prac.Jury powołane przez organizatorów z Biblioteki Publicznej i Gminnego Ośrodka Kultury w Krynicach oceniało konkursowe propozycje w kilku kategoriach wiekowych.

Nagrody za pisanki wykonane przez przedszkolaków odebrali Oskar Hawryluk i Julia Kowalska z klasy 0 Szkoły Podstawowej w Krynicach. W kategorii uczniów klas IV - VI laureatką została Martyna Luciak z klasy IV, a w najstarszej grupie - Julia Sachajko z klasy VII także SP w Krynicach. Ze względu na większą liczbę prac, również więcej nagród było w konkursie palm i stroików. Wśród przedszkolaków zasłużyli na nie: Judyta Oryszczak, Maciej Wołoszyn, Jaśmina Oryszczak i Julia Kowalska z SP w Krynicach. W kategorii uczniów klas I - III pierwszą nagrodę odebrała Julia Kurzyńska z klasy I, drugą otrzymał Mateusz Ryńko z klasy II, a na trzecią zasłużyła Gabriela Łopuszyńska z klasy I SP w Krynicach. Uczniowie tej szkoły zdominowali również podium w kategorii uczniów klas IV - VI, w której pierwsze miejsce zajął Michał Ryńko z klasy IV, drugie - Marcin Rarot z klasy V, a trzecie jego klasowy kolega - Patryk Szykuła. Spośród siódmoklasistów i gimnazjalistów na pierwsze nagrody ex aequo zapracowały Aleksandra Rarot i Julia Olszewska, a na drugą - Aleksandra Gałka i Emilia Buczak z klasy VII SP w Krynicach oraz Amelia Wróblewska z klasy VII Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Hucie Dzierążyńskiej.


Jury przyznało też pięć wyróżnień dla Dawida Szykuły, Szymona Saputy, Martyny Bondyry, Julii Luciak i Justyny Kluczyńska z SP w Krynicach. Laureaci przygotowywali konkursowe propozycje pod kierunkiem: Marii Mużacz, Jadwigi Cieślińskiej, Aliny Wiśniewskiej, Beaty Legieć, Marii Jasiówki i Teresy Śmiech z SP w Krynicach oraz Anny Wróblewskiej z NSP w Hucie Dzierążyńskiej.

W konkursie powiatowym wezmą udział te prace, które zdobyły w poszczególnych kategoriach pierwsze i drugie nagrody. W etapie gminnym prace młodych artystów oceniały nauczycielka plastyki Alina Wiśniewska, zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszka Michalczuk i Katarzyna Borowiec-Bender z GOK w Krynicach. (fot. BP/GOK w Krynicach)

Więcej zdjęć na ias24.eu

LogoGminy

SMSKRYNICE

bip

obywatel

Pogoda

Stacja meteo umieszczona jest na budynku Urzędu Gminy Krynice

Weather Underground PWS IKRYNICE4

album 0001

ODPADY KOMUNALNE

POLECAMY:

Dzieje Miejscowości

Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj urzędy
US   ZUS   KRUS   Sąd  
Jesteś w
Joomla template by ByJoomla.com