WAŻNE INFORMACJE
  Przypominamy że wyliczoną w deklaracji opłatę za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych właściciel nieruchomości uiszcza bez wezwania raz w miesiącu w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu , którego dotyczy obowiązek ponoszenia opłaty.

GMINA W OBIEKTYWIE

Razem bezpieczniej

razem bezpieczniej

987b

PRAWO

 

bannery120x60

Money.pl - Kliknij po więcej
Porady prawne
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj akty prawne
Status dokumentu:
Wydawnictwo:
Rok          Numer      Pozycja
   
Szukaj w tytule:

Ostatnie zgłoszenia w konkursie historycznym

411x0 bitwa-pod-zaborecznem2016-c-pomnikMłodzież z powiatu tomaszowskiego ma coraz mniej czasu na przygotowanie propozycji w czwartej edycji Powiatowego Konkursu Interdyscyplinarnego "To Twoja i Moja historia...".

Jego organizatorzy ze Szkoły Podstawowej w Krynicach czekają na zgłoszenia tylko do 10 stycznia, a podsumowanie zmagań odbędzie się na początku lutego podczas obchodów święta patrona - Batalionów Chłopskich.

Tegoroczny konkurs odbywa się pod hasłem "100 lat temu w mojej rodzinie, miejscowości, gminie…’’, a zadaniem uczestników jest przygotowanie prac literackich, plastycznych lub fotograficznych o ludziach bądź wydarzeniach właśnie sprzed 100 lat. Mogą to być wiersze, opowiadania, kartki z pamiętnika, wspomnienia, fotografie, obrazy lub rysunki.

 

Mogą je zgłaszać uczniowie najstarszych klas szkół podstawowych oraz oddziałów gimnazjalnych, którzy przygotowując swoje propozycje mogą poszukiwać informacji nie tylko w podręcznikach, ale również w książkach historycznych i w rodzinnych albumach oraz podczas wywiadów z żywymi świadkami historii.

Prace należy zgłaszać na adres Zespołu Szkół w Krynicach do czwartku 10 stycznia, a wyniki zostaną ogłoszone dwa tygodnie później. Pełny regulamin konkursu, w którym fundatorem nagrody głównej i patronem honorowym jest wójt gminy Krynice, można znaleźć na stronie: www.spkrynice.pl, a dodatkowe informacje są także udzielane telefonicznie pod numerem: 84 663 02 15.

bip

LogoGminy

SMSKRYNICE

button panel-radnego

raport1

obywatel

Pogoda

Stacja meteo umieszczona jest na budynku Urzędu Gminy Krynice

Weather Underground PWS IKRYNICE4

album 0001

ODPADY KOMUNALNE

POLECAMY:

Dzieje Miejscowości

Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj urzędy
US   ZUS   KRUS   Sąd  
Jesteś w
Joomla template by ByJoomla.com