WAŻNE INFORMACJE
  Przypominamy że wyliczoną w deklaracji opłatę za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych właściciel nieruchomości uiszcza bez wezwania raz w miesiącu w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu , którego dotyczy obowiązek ponoszenia opłaty.

GMINA W OBIEKTYWIE

Razem bezpieczniej

razem bezpieczniej

987b

PRAWO

 

bannery120x60

Money.pl - Kliknij po więcej
Porady prawne
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj akty prawne
Status dokumentu:
Wydawnictwo:
Rok          Numer      Pozycja
   
Szukaj w tytule:

Mistrzyni pióra Natalia Kukułowicz

natalia-kukulowicz-aNatalia Kukułowicz ze Szkoły Podstawowej w Krynicach została doceniona przez jury tegorocznego Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej. Uczennica z Krynic znalazła się w gronie autorów najciekawszych prac, zgłoszonych przez przedstawicieli ponad 5,5 tysiąca placówek.

Są w tej grupie nie tylko młodzi literaci z Polski, ale również ich rówieśnicy ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Litwy i Ukrainy. W sumie jury organizowanego po raz 35 konkursu ocenili prawie 8700 propozycji, zgłoszonych przez autorów z ponad 5660 szkół.

Członkowie komisji brali pod uwagę m.in. pomysł, świadomość językową i talent literacki.

 

Natalia Kukułowicz, którą ww rozwoju talentu wspiera Anna Parfin, napisała opowiadanie "Na tropie złodziei z Karsina". Członkowie jury, w którym zasiadają m.in.: poeci, pisarze, literaturoznawcy, dziennikarze, historycy literatury dziecięcej i poloniści, dostrzegli w jej pracy "bogactwo świata wyobraźni, wrażliwość i sprawność językową".

Uroczyste podsumowanie literackich zmagań, które od 35 lat organizuje Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku, odbędzie się 27 maja.

bip

LogoGminy

SMSKRYNICE

button panel-radnego

raport1

obywatel

Pogoda

Stacja meteo umieszczona jest na budynku Urzędu Gminy Krynice

Weather Underground PWS IKRYNICE4

album 0001

ODPADY KOMUNALNE

POLECAMY:

Dzieje Miejscowości

Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj urzędy
US   ZUS   KRUS   Sąd  
Jesteś w
Joomla template by ByJoomla.com