WAŻNE INFORMACJE
  Przypominamy że wyliczoną w deklaracji opłatę za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych właściciel nieruchomości uiszcza bez wezwania raz w miesiącu w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu , którego dotyczy obowiązek ponoszenia opłaty.

GMINA W OBIEKTYWIE

Razem bezpieczniej

razem bezpieczniej

987b

PRAWO

 

bannery120x60

Money.pl - Kliknij po więcej
Porady prawne
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj akty prawne
Status dokumentu:
Wydawnictwo:
Rok          Numer      Pozycja
   
Szukaj w tytule:

Szósty Eko-Piknik szkolny

600x0 ekopiknik2019-1Promowanie zdrowego stylu życia i kształtowanie postaw ekologicznych, połączone z integracją ze społecznością lokalna. Takie są głowne cele Pikników Ekologicznych, które organizuje Szkoła Podstawowa w Krynicach we współpracy z Nadleśnictwem Tomaszów Lubelski.Szósta taka impreza odbyła się w czwartek 30 maja, a bawili się na niej nie tylko uczniowie z Krynic, ale również ich rówieśnicy ze Zwiartowa, rodzice i inni mieszkańcy gminy. 
W programie tegorocznego pikniku były prezentacje i konkursy przyrodnicze, wystawy, występy artystyczne i inne atrakcje. Zgodnie z wieloletnią już tradycją, kończący naukę w szkole w Krynicach zasadzili na placu szkolnym symboliczne "drzewko absolwentów". 
Uczniowie klas IV - VIII ze szkół w Krynicach i Zwiartowie wykonywali w plenerze "eko-ludka" z opakowań wielomateriałowych i kartonów. Czwartoklasiści z Krynic przygotowali spektakl promujący zdrowy styl życia i program "Bieg po zdrowie", a najmłodsze dzieci śpiewały piosenki o tematyce ekologicznej. Ponadto publiczność oklaskiwała występ szkolnej grupy tanecznej "Kobra", którą opiekuje się Aneta Stanisławek oraz pantomimę w wykonaniu dziewczynek z klasy V pod tytułem "Let’s save the world!".

Występom towarzyszyła wystawa edukacyjna Nadleśnictwa Tomaszów Lubelski, a także stoiska ze zdrową żywnością oraz kiermasz obrazów ze sztucznych kwiatów i dziecięcych wyrobów z modeliny, a emocje towarzyszące zabawie jej uczestnicy mogli uwiecznić na zdjęciach w fotobudce. 

Czwartkowa impreza była również okazją do podsumowania konkursu religijnego "Moja ulubiona przypowieść biblijna". 

Wśród gości tegorocznego pikniku byli: wójt gminy Krynice Jacek Wiśniewski, przewodnicząca rady gminy Bogumiła Dziubińska, sekretarz gminy Jadwiga Chwaleba i skarbnik Sylwia Pitura, proboszcz miejscowej parafii ksiądz kanonik Zbigniew Mazurek, a także przedstawiciele gminnych jednostek samorządowych.

 

Więcej zdjęć na ias24.eu

bip

LogoGminy

SMSKRYNICE

button panel-radnego

raport1

obywatel

Pogoda

Stacja meteo umieszczona jest na budynku Urzędu Gminy Krynice

Weather Underground PWS IKRYNICE4

album 0001

ODPADY KOMUNALNE

POLECAMY:

Dzieje Miejscowości

Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj urzędy
US   ZUS   KRUS   Sąd  
Jesteś w
Joomla template by ByJoomla.com