WAŻNE INFORMACJE
  Przypominamy że wyliczoną w deklaracji opłatę za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych właściciel nieruchomości uiszcza bez wezwania raz w miesiącu w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu , którego dotyczy obowiązek ponoszenia opłaty.

GMINA W OBIEKTYWIE

Razem bezpieczniej

razem bezpieczniej

987b

PRAWO

 

bannery120x60

Money.pl - Kliknij po więcej
Porady prawne
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj akty prawne
Status dokumentu:
Wydawnictwo:
Rok          Numer      Pozycja
   
Szukaj w tytule:

Piłkarscy wicemistrzowie powiatu

600x0 mistrzostwa-powiatu-pn2019-7-krynice Chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Krynicach zostali wicemistrzami powiatu tomaszowskiego w Piłce Nożnej. Turniej, który odbył się we wtorek 4 czerwca w Krynicach, wygrała SP Tyszowce i to ona wystąpi w mistrzostwach województwa rozgrywanych pod szyldem "Piłkarska Kadra Czeka".We wtorkowych zmaganiach wzięły udział trzy ekipy, które rozgrywały mecze systemem "każdy z każdym". W pierwszym spotkaniu gospodarze z Krynic ulegli rywalom z Tyszowiec 1:3, w drugim pokonali Lubyczę Królewską 1:0, a w ostatnim meczu Tyszowce wygrali z Lubyczą Królewską 2:0, zdobywając tym samym awans do turnieju wojewódzkiego.

Reprezentacja SP Krynice prowadzona przez Roberta Zielińskiego, zagrała w składzie: Maciej Kawalec, Kacper Kulik, Mateusz Kurzępa, Dawid Kurzyński, Kacper Machlarz, Patryk Solak, Szymon Ziemniak, Szymon Marchiewicz, Dominik Bochniak, Dominik Rarot, Kacper Cybulski, Kacper Perdun, Paweł Kukiełka, Kacper Misztal i Kacper Matuszak.

Trenerem zwycięskiej drużyny z Tyszowiec był Radosław Gałan, a piłkarzy z Lubyczy Królewskiej prowadzili Artur Turczanik i Marcin Parafiniuk.

Wszystkie ekipy otrzymały puchary i medale, ufundowane przez starostę tomaszowskiego Henryka Karwana i wójta gminy Krynice Jacka Wiśniewskiego, który wręczał trofea z dyrektorem wydziału kultury fizycznej w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim Mariuszem Kobiałką. Przedstawicielom samorządów - gminnego i powiatowego asystowały piłkarki klubu "Archipelag Roztocze" Krynice, a wtorkowy turniej poprowadził przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Tomaszowie Lubelskim Jan Kijko.

Więcej zdjęć na ias24.eu

bip

LogoGminy

SMSKRYNICE

button panel-radnego

raport1

obywatel

Pogoda

Stacja meteo umieszczona jest na budynku Urzędu Gminy Krynice

Weather Underground PWS IKRYNICE4

album 0001

ODPADY KOMUNALNE

POLECAMY:

Dzieje Miejscowości

Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj urzędy
US   ZUS   KRUS   Sąd  
Jesteś w
Joomla template by ByJoomla.com