WAŻNE INFORMACJE
  Przypominamy że wyliczoną w deklaracji opłatę za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych właściciel nieruchomości uiszcza bez wezwania raz w miesiącu w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu , którego dotyczy obowiązek ponoszenia opłaty.

GMINA W OBIEKTYWIE

Razem bezpieczniej

razem bezpieczniej

987b

PRAWO

 

bannery120x60

Money.pl - Kliknij po więcej
Porady prawne
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj akty prawne
Status dokumentu:
Wydawnictwo:
Rok          Numer      Pozycja
   
Szukaj w tytule:

Zapisy chętnych na OZE

411x0 ozeGmina Krynice czeka na wstępne deklaracje mieszkańców, którzy chcą skorzystać z unijnych dotacji na zakup instalacji, wykorzystujących odnawialne źródła energii. Jeśli zainteresowanie będzie duże samorząd przygotuje wniosek o przyznanie dofinansowania.

Unijne wsparcie będzie można przeznaczyć na kupno i montaż kolektorów słonecznych albo instalacji fotowoltaicznych. Zainteresowani mogą zadeklarować chęć skorzystania z jednej z tych możliwości.

Wysokość dotacji może sięgać 85 procent kosztów kwalifikowalnych, pomniejszonych o podatek VAT w wysokości 8 procent przy montażu instalacji na budynku mieszkalnym albo 23 procent przy montażu na innym budynku lub na gruncie.

Pierwszeństwo będą mieć właściciele budynków, którzy nie brali udziału w poprzednim projekcie, dotyczącym OZE. Kolejnym warunkiem jest brak zaległości w podatkach i opłatach lokalnych oraz innych należnościach wobec Gminy Krynice.

Termin składania deklaracji upływa 12 czerwca, pełny regulamin naboru i niezbędne formularze są dostępne w urzędzie gminy oraz na stronie: www.krynice.pl, a szczegółowe informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerem: 84 66 30 225.

bip

LogoGminy

SMSKRYNICE

button panel-radnego

raport1

obywatel

Pogoda

Stacja meteo umieszczona jest na budynku Urzędu Gminy Krynice

Weather Underground PWS IKRYNICE4

album 0001

ODPADY KOMUNALNE

POLECAMY:

Dzieje Miejscowości

Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj urzędy
US   ZUS   KRUS   Sąd  
Jesteś w
Joomla template by ByJoomla.com