WAŻNE INFORMACJE
  Przypominamy że wyliczoną w deklaracji opłatę za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych właściciel nieruchomości uiszcza bez wezwania raz w miesiącu w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu , którego dotyczy obowiązek ponoszenia opłaty.

GMINA W OBIEKTYWIE

Razem bezpieczniej

razem bezpieczniej

987b

PRAWO

 

bannery120x60

Money.pl - Kliknij po więcej
Porady prawne
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj akty prawne
Status dokumentu:
Wydawnictwo:
Rok          Numer      Pozycja
   
Szukaj w tytule:

Czytelniczy konkurs Moniuszkowski

600x0 moniuszko-1Biblioteka Publiczna Gminy Krynice podsumowała konkurs wiedzy o Stanisławie Moniuszce. Spośród ankiet, w których czytelnicy odpowiadali na pytania, dotyczące wybitnego kompozytora, komisja wyłoniła 10 laureatów.Wybór bohatera konkursu nie był przypadkowy, ponieważ rok 2019 to Rok Moniuszki, ogłoszony z okazji 200. rocznicy jego urodzin.
Uczestnicy konkursowych zmagań musieli wiedzieć na przykład: w jakim kraju urodził się Stanisław Moniuszko? W którym roku i gdzie odbyła się premiera "Halki"? Co w odniesieniu do wielkiego kompozytora znaczą słowa "verbum nobile"?

Komisja w składzie - Edyta Komadowska, Anna Saputa i Marzena Gardiasz uznała, że z tymi i pozostałymi zadaniami najlepiej poradziły sobie: Anna Wróblewska, Wiktoria Rarot, Ewelina Mielnicka, Ewelina Chroń, Małgorzata Oryszczak, Małgorzata Słupska, Mariola Kowalska, Renata Kurzyńska, Lidia Szponar i Amelka Wróblewska.
Podczas oficjalnego podsumowania konkursu, laureatki odebrały nagrody z rąk m.in. wójta gminy Krynice Jacka Wiśniewskiego, a świadkami tego wydarzenia były dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Krynicach Joanna Jamroż oraz instruktorka do spraw promocji i organizacji imprez Beata Gałan-Smól.


Więcej zdjęć na ias24.eu

bip

LogoGminy

SMSKRYNICE

button panel-radnego

raport1

obywatel

Pogoda

Stacja meteo umieszczona jest na budynku Urzędu Gminy Krynice

Weather Underground PWS IKRYNICE4

album 0001

ODPADY KOMUNALNE

POLECAMY:

Dzieje Miejscowości

Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj urzędy
US   ZUS   KRUS   Sąd  
Jesteś w
Joomla template by ByJoomla.com