WAŻNE INFORMACJE
  Przypominamy że wyliczoną w deklaracji opłatę za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych właściciel nieruchomości uiszcza bez wezwania raz w miesiącu w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu , którego dotyczy obowiązek ponoszenia opłaty.

GMINA W OBIEKTYWIE

Razem bezpieczniej

razem bezpieczniej

PRAWO

 

bannery120x60

Money.pl - Kliknij po więcej
Porady prawne
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj akty prawne
Status dokumentu:
Wydawnictwo:
Rok          Numer      Pozycja
   
Szukaj w tytule:

Bóg się rodzi

600x0 koledniczy-w-zwiartowie2018-3 Przeglądy Jasełek i Grup Kolędniczych z gminy Krynice mają już 10-letnią tradycję. Jubileuszowa edycja odbyła się w czwartek 11 stycznia w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Zwiartowie z udziałem około 120 wykonawców.Gospodarze ze szkoły w Zwartowie zaprezentowali tradycyjne jasełka, które przygotowali pod kierunkiem Joanny Iskierki, natomiast widowisko, nawiązujące do narodzenia Chrystusa ze współczesnymi elementami, wystawili piątoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Krynicach. Ta druga grupa pracowała z opiekunami Aliną Wiśniewską, Anetą Stanisławek i Zbigniewem Perdunem. Część wokalna miała międzynarodowy charakter, ponieważ niektórzy wykonawcy śpiewali kolędy po polsku, angielsku i niemiecku. Taki repertuar zaproponowali gimnazjaliści ze szkoły w Krynicach, czyli grupa "Metrum", którymi opiekują się Alina Wiśniewska i Zbigniew Perdun, a licealista ze Zwiartowa Mateusz Lenard wykonał "Last Christmas".

 

Oprócz nich na liście wykonawców byli "Wędrowcy" z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Hucie Dzierążyńskiej pod kierunkiem Agnieszki Mazurek, Zofii Kowalskiej i Krystyny Małyski, młodzieżowy zespół "Krynickie Szuwarki" z instruktorem Romanem Śliwińskim, dorośli artyści związani z Kołem Gospodyń Wiejskich w Zwiartowie, zespół z Dąbrowy, grupa "Pojednanie" z Krynic i "Źwiartowianki" ze Źwiartowa. Wśród gości tegorocznego przeglądu byli: wójt gminy Krynice Janusz Bałabuch i przewodnicząca rady gminy Maria Smoląg, Tadeusz Stanibuła z zarządu Powiatu Tomaszowskiego i radna powiatu Teresa Eifler, radni gminy Krynice Janusz Iskierka, Mirosław Huzar i Waldemar Śmiech oraz proboszcz parafii w Dzierążni ksiądz Czesław Gołdyn. Łącznie na widowni zasiało prawie 150 osób. Jubileuszową imprezę zakończył poczęstunek, przygotowany przez rodziców uczniów ze Zwiartowa, a całość zorganizowały Gminny Ośrodek Kultury w Krynicach, NSP w Zwiartowie oraz Biblioteka Publiczna Gminy Krynice i jej filia w Hucie Dzierążyńskiej.

Więcej zdjęć na ias24.eu

LogoGminy

SMSKRYNICE

bip

obywatel

Pogoda

Stacja meteo umieszczona jest na budynku Urzędu Gminy Krynice

Weather Underground PWS IKRYNICE4

album 0001

ODPADY KOMUNALNE

POLECAMY:

Dzieje Miejscowości

Money.pl - Kliknij po wiecej
Wyszukaj urzędy
US   ZUS   KRUS   Sąd  
Jesteś w
Joomla template by ByJoomla.com